Сьогодні день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Для початку це свято лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, українських січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.
Герой сьогодення це - справжній захист, справжня опора. У нас є Збройні Сили України, є армія Незалежної України, яка впевнено протистоїть московським оркам, береже нашу рідну українську землю від ворога. Відкидає москаля від наших українських міст та сіл.
Впевнений, що українські Герої відстоять своє право бути господарями на своїй Богом даній землі. Пам’ятаємо кожного, хто поліг для того, щоб Україна залишалась незалежною.
Божого захисту нашим Героям, нехай Богородиця захищає наших воїнів!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
З повагою
начальник Чортківської районної військової адміністрації Володимир Шипітко