В зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Чортківському районі районна державна адміністрація повідомляє, що нарада – семінар за участю пасічників, голів територіальних громад та сільгоспвиробників із залученням фахівців Держпродспоживслужби, керівників і спеціалістів департаменту АПК, яка була запланована на 17 лютого 2022 року переноситься. Про дату та час проведення наради-семінару буде повідомлено додатково.
Слідкуйте за нашим сайтом.