Сьогодні, 08 червня, відбулася чергова робоча зустріч щодо вшанування 85-их роковин Чортківсько-Уманської трагедії.
За участю керівників та представників районної і місцевої влади, священнослужителів обговорили питання забезпечення належної та ефективної реалізації запланованих заходів.
Учасники засідання наголосили, що підготовка до пам’ятної дати має бути змістовною, гідною та спрямованою на консолідацію суспільства навколо цінностей пам’яті, відповідальності та людяності.
У ході обговорення були висловлені пропозиції щодо духовної, безпекової та культурної складових заходу, можливого кола запрошених, а також подальшої роботи над організаційними моментами.
Пам'ять – це наш обов’язок перед тими, хто не може говорити. Вона єднає українців.